Son DakikaNAP Fuarcılık tarafından düzenlenen "Yeni Nesil Kitap Fuarı İstanbul"a büyük ilgi.
20 Ocak 2018 tarihine kadar Zorlu PSM’de kitapseverleri ağırlayacak olan
kitap fuarına giriş ücretsiz.   

2001 yılından bu yana Türkiye’nin en yenilikçi fuarlarını düzenlemeyi başaran NAP Fuarcılık, İstanbullu kitapseverleri kitaba değil kitabı kitapseverlere sunan bir anlayışla şehrin merkezinde kitap fuarı düzenliyor.

Türkiye’nin önde gelen yayınevleri ve yazarlarını İstanbul'da Zorlu PSM’de  bir araya getiren Yeni Nesil Kitap Fuarı, 20 Ocak'ta sona erecek.

NAP Fuarcılık, gelen yoğun talep üzerine fuara girişi ücretsiz yaptı.

14 Ocak – 20 Ocak tarihleri arasında Ahmet Ümit, Cemalnur Sargut, Ataol Behramoğlu, Kahraman Tazeoğlu, Kemal Hamamcıoğlu, Teoman, Sevil Atasoy, Mavisel Yener, Sinan Akyüz ve Sinan Canan gibi önemli yazar ve şairler okuyucularla bir araya gelecek.

 

FUARIN İLK ÜÇ GÜNÜNDE KİTAPSEVERLER DOPDOLU BİR PROGRAM İLE KARŞILANDI

Fuarın ilk gününde, Necla Feroğlu, Funda Tarakçıoğlu, Füsun Çetinel ile “Edebiyatta Aşk”, Bennu Gerede ve Nihat Odabaşı ile “Ben Özgür Bir Kadınım” başlıklı etkinlikler kitapseverlerce ilgiyle karşılandı. Özge Selçuk Bozkurt, Defne Ongun Müminoğlu, Ece Kumkale, Hatice Beyza Bulut ve Esra Ertuğrul'un katılımıyla düzenlenen söyleşiler de katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Ayrıca ilk gün düzenlenen imza gününe Varol Yaşaroğlu, Gülseren Aktaş, Taki Akkuş, Fikret Eroğlu, Barış Şimşek ve Seran Demiral gibi yazarlar katıldı.

Fuarın ikinci gününde, Ayşe Kulin, Rüya Ardıhan, Barış Yarkadaş, Gürkan Hacır, Barış Doster, Şenol Çarık, Cihangir Akşit, Naim Babüroğlu, Ümit Zileli, Ali Demirsoy, Tuğba Kuzdere, Ayla Çınaroğlu, Mustafa Delioğlu, Kahraman Eroğlu, Gülşah İslamoğlu, Özkan Bozkurt, Haldun Açıkgöz, Arif Basar, Aydın Tonga, Çağatay Akman, Sedef Kabaş gibi yazarlar düzenlenen imza günlerinde kitapseverlerle buluştu.

Prof. Dr. Ali Atıf Bir “Bildiğimiz Reklamcılığın Sonu mu?”, Yeşim Akıncı “Gözyaşı Şişeleri”, Serdar Aksu “Serdar Başkan Bilim Makinasını İmzalıyor”, Zeynep Altıok Akatlı ve Cüneyt Akman “31 Mart 2019: Yerel Seçimler mi Ülkenin Geleceği mi?” ve Enver Aysever “Tepeden tırnağa isyan: Nazım Hikmet” başlıklı etkinlikler; Ece Kumkale, Tuğba Bayburtluoğlu, Berna Mutlu Aytekin ile söyleşiler yapıldı.

Fuarın üçüncü gününde ise İlber Ortaylı, Kürşat Başar, Hicavi Demirci, Berin Tuncel gibi yazarların imza günlerine okurlar yoğun ilgi gösterdi. Reyhan Erdoğan “Etkili Aile ve Çocuk İletişimi”, Hanefi Avcı “Erken Uyarı: Devlet Bilgisi ve Güvenliği”, Aydın Tonga “Şeriatın Kestiği Parmak”, Müfit Can Saçıntı “Nasıl Mutlu Olunur? Mutlu Olmak Şart mı?” ve Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu'nun “Afet Affetmez” başlıklı söyleşileri gerçekleştirildi.

Ayrıca Sevinç Erbulak ve piyanist Burçak Çöllü'nün “Piyano Eşliğinde Okuma: Artık Aranmayanlar Gezegeninden Ezgiler” etkinliği büyük ilgi gördü.

Fuar Programı ve Yayınevleri Tam Listesi: http://www.kitapfuariistanbul.com/  

 

NAP Fuarcılık:

Alışılagelmiş kavramlara yeni biçimler üreterek Türkiye’nin farklı şehirlerinde başarılı fuarlar gerçekleştiren Nap Fuarcılık, "Mutlu çocuklarla mutlu geleceğe" mottosu ile düzenlediği Mutlu Çocuk Fuarları'yla ve toplumumuzun okuma alışkanlığını geliştirmek amacıyla düzenlediği çok sayıda kitap fuarıyla binlerce kitapsevere ulaşmış, toplumsal gelişime katkıda bulunmuştur.

(BASIN BÜLTENİNDEN)

GERCEKEDEBİYAT.COM

ÖNCEKİ HABER

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

Yorum Yaz

Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Yorumunuz onaylandıktan sonra adınız ve yorumunuz görüntülenecektir. (*)