Yabancı yayınlarından iki yeni kitap

news-details
Kitap

M.A.B.E.T. / M.A. GriffinKorku bir hapishanedir
Dehşetin asla bitmediği yer.
 
Manchester sokaklarına bir korku hâkimdi:
Bir kız kaybolmuştu.
 
Preston, kaybolan arkadaşını ararken şehri incelemeye, keşfetmeye başladı. Gizli bir bilim laboratuvarının derinliklerinde, suç işleyen çocukları uzaklaştıran kötücül bir makine buldu. Bu devasa yere hapsedilen ve cezaya çarptırılan Preston, kaçmakta kararlıydı. Fakat mahsur kaldığı yer, sıradan bir hapishane değildi.
 
ÖZGÜRLÜK, İNTİKAM VE DEVRİM İÇİN VERİLEN
BU DOLUDİZGİN SAVAŞTA ARKADAŞLIKLAR KURULACAK
VE HAYATLAR KAYBEDİLECEK.
 
Manchester Üniversitesi’nde İngiliz Edebiyatı okumuş olan
M. A. Griffin, Manchester’da bir okulda öğretmenlik yapmaktadır. Eskiden sınıf öğretmenliği, kütüphanecilik ve Fransa ile İspanya’da minibüs şoförlüğü yapan yazarın M.A.B.E.T. romanı, genç yetişkinler için. (Tanıtım bülteninden)
 Kendinizden nefret ediyorken
bir başkasını sevebilir misiniz?
 
Ellison Edson iyice dibe vurmuştu. Ailesinin Colorado’daki sayfiye evinde kalıyordu ve kontrolsüz davranışlarıyla nihayet ailesinin dikkatini çekmeyi başarmıştı; fakat bu pek de umduğu şekilde olmamıştı. Her zaman elinin altında olan para kesilmişti ve başının çaresine bakması için yalnız bırakılan Ellie, daha da kontrolden çıkarak sonunda geri alamayacağı bir hata yapmıştı.
 
Tıpkı ikiz kardeşi Taylor gibi Tyler da bir hotshot olarak görev yapıyor ve orman yangınlarını söndürmek için ön saflarda savaş veriyordu. Çekici olduğu kadar kendini beğenmiş de olan Tyler’ın hayat tarzı, tek gecelik ilişkiler için biçilmiş kaftandı. Bir partide Ellie ile tanıştığında, kızın uçlardaki kişiliği  ve umursamaz davranışları onu etkilemişti. Ancak Tyler, hisleri derinleştikçe, sevdiği kadının başa çıkmaya çalıştığı kötü yanının bir Maddox erkeğinin şimdiye kadar karşılaştığı en büyük düşmanı olduğunu fark etti.

GERCEKEDEBİYAT.COM

Sosyal Medyada Paylaş

author

Gerçek Edebiyat

gercekedebiyat.com yazarı, info@gercekedebiyat.com

Yazarımıza ait diğer yazıları görmek için tıklayınız..