BEYZBOL MAÇINDAKİ GÖRÜNTÜSÜ ŞAŞIRTMIŞTI
Geçen ay gittiği bir beyzbol maçında şiş yüzüyle görüntülenip herkesi şaşırtan ve hakkındaki "estetik yaptırıyor" iddialarının bir kez daha gündeme gelmesine neden olan Tom Cruise, önceki gün de İngiltere'de görüntülendi.

UÇUŞ DERSLERİ ALIYOR
Mission Impossible (Görevimiz Tehlike) serisinin yedinci halkasının çekimlerini tamamlayan Tom Cruise, bir sonraki Film için bu kez de uçuş dersleri almaya başladı. Filmlerindeki aksiyon sahnelerinde genellikle dublör kullanmayan Cruise, önceki gün de ders almaya gittiği merkezde görüntülendi.

tom cruise

YER ÇEKİMİNE YENİLİYOR
Bir kot pantolon ve kazak giyen Tom Cruise'un yüzü yine dikkat çekti. Beyzbol maçındaki şişlik inmiş olsa da aktörün yüzündeki değişim de gözlerden kaçmadı. Sık sık Magazin basınında yüzüne dolgu yaptırıp yılların izlerini silmeye çalıştığı haberleri çıkan Tom Cruise, bu kez yer çekimine yenilmiş gibi görünüyordu. Dudaklarının iki yanındaki çizgiler uzaktan bile dikkat çeken Cruise, kendisini görüntüleyen fotoğrafçıların önünden hızla geçip uçuş dersine doğru yöneldi.

tom cruise

İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI DÖNEMİNDEKİ UÇAKLARI KULLANMAYI ÖĞRENİYOR
Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 7'nin çekimlerini tamamladı. Şimdi de serinin bir sonraki filmi için hazırlıklara başladı. Bu yüzden de İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma uçakları kullanmak için ders alıyor.

Gerçekedebiyat.com

ÖNCEKİ HABER

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

Yorum Yaz

Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Yorumunuz onaylandıktan sonra adınız ve yorumunuz görüntülenecektir. (*)