Tiyatro

Antalya DOB sahnesinde Şehrazat balesi

Antalya DOB, 25 Mart'ta Armağan Davran'ın librettosu ve koreografisiyle 'Şehrazat' balenin ilk sahnelemesini Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde yapacak.

Antalya DOB sahnesinde Şehrazat balesi
22-03-2023 15:46
22-03-2023 15:52

Antalya DOB, Armağan Davran'ın librettosu yazdığı ve koreografisini yaptığı Şehrazat eserini, bu sezon ilk kez 25 Mart saat 20.30'da Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde izleyicilerle buluşturacak.

Orkestra şefi Hakan Kalkan tarafından yönetilecek ve Sibel Aydın'ın başkemancısı olacağı eserin dekorunu Savaş Camgöz, kostümünü Gazal Erten ve ışık tasarımını Fuat Görk yaptı.

Balenin konusu, Sultan Şah Levend'in oğlu Behram ile şehrin ünlü tüccarı Mahmud'un kızı Zühre'nin aşkına ve bu aşka mani olmak isteyen Vezir Ebubekir'in güzel kızı Zahara'nın ölümcül planına dayanıyor.

Behram rolünde Tolga Burçak, Zahara rolünde Laroslava Volkova ve Zühre rolünde Milina Fidan Burçak sahnede yer alacak.

Antalya DOB, Nikolay Rimsky Korsakov'un tek perdelik "Şehrazat" bale süitini iki perdelik büyük bir baleye dönüştürdüğü eser, 30 Mart ve 1 Nisan saat 20.30'da tekrar sahnelenecek.

40, 85 ve 120 lira arasındaki biletler, Haşim İşcan Kültür Merkezi ve Cumhuriyet Meydanı'ndaki opera gişelerinin yanı sıra "www.biletinial.com" internet adresinden temin edilebilecek.

Gerçekedebiyat.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.gercekedebiyat.com&t=1685926217
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler