Arşiv

Livaneli reçete yazmıştı şimdi salgının bitiş tarihini verdi!

Koronavirüs için reçete yazan Livaneli bu sefer sona ereceği tarihi açıkladı Zülfü Livaneli daha önce sosyal medya hesabından paylaştığı ilaç listesiyle tepki çekmişti. Livaneli son olarak salgının yaz aylarında geçeceğini savundu.

Livaneli reçete yazmıştı şimdi salgının bitiş tarihini verdi!
08-04-2020 03:00
04-06-2021 13:49

Tüm dünyayı aylardır etkisi altına alan bir koronavirüs salgınıyla mücadele ediyoruz.  Bilim adamları ve doktorlar yeni ilaç, aşı ve tedavi yöntemleri üzerinde çalışıyor.

Kovid-19’e karşı tam etkili bir ilaç henüz açıklanmadı.

Ancak Zülfü Livaneli salgın gündeme gelince sosyal medya hesabından ilaç listesi paylaşmış ve başta doktorlar olmak üzere her kesimin tepkisini çekmişti.

Paylaşımlarından dolayı özür dilemeyen Livaneli, hakkında koronavirüse yakalandığı iddiaları gündeme gelince sosyal medya hesabı üzerinden durumunun iyi olduğunu belirtmişti.

Livaneli, geçtiğimiz gün CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın Yotube kanalı üzerinden yapılan canlı yayına konuk oldu. Ali Kılıç ile bir süre sohbet eden Livaneli, koronavirüs salgını hakkında konuştu. Livaneli, “Ben size bir şey söyleyeyim. İçime öyle doğuyor, yaz aylarında bu geçer” dedi.

Zülfü Livaneli’nin şubat ayında New York’taki kitap tanıtımı ve konser etkinliklerine giden birçok Türkte koronavirüse rastlanmıştı.

 

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler