19 tiyatro, performans ve dans gösterisinin yer aldığı 27. İstanbul Tiyatro Festivali programında, Türkiye’den 11; Almanya, İngiltere, Danimarka, Fransa, Gürcistan, İrlanda ve Yunanistan’dan toplam 8 yapım izleyiciyle buluşuyor.

İKSV tarafından Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Entek, Opet ve Tüpraş sponsorluğunda düzenlenen festival 25 Kasım'a kadar sürecek.

27. İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ'NDE BU HAFTA

Geçen Yaz Birdenbire

30-31 Ekim

Caddebostan Kültür Merkezi

Tennessee Williams’ın en şiirsel oyunlarından Geçen Yaz Birdenbire, Amerikalı yönetmen Jason Hale’in rejisiyle Sokhumi Devlet Tiyatrosu tarafından Tiflis’te sahnelendikten hemen sonra festivale konuk oluyor.

Büyük Zarifi Apartmanı

1-2-3-4-5 Kasım

Büyük Zarifi Apartmanı

Annemden Kalan Gül Ağacı Masanın Üstünde Çaydanlık Beyaz Bir İz Bıraktı

3-4-5 Kasım

Metrohan

Çirkin

2-3-4-5 Kasım

Hope Alkazar

Ayazmanın Yılanı

4-5 Kasım 

Atlas 1948 Sineması

Saykedelik soul’un dehlizlerinde, türbülansı bol bir müzik

Son teklisi “Soul Smile”da en iyi örneklerinden birine rastlanabilecek, havada süzülen bağımsız bir soul müzik; Marvin Gaye’e göz kırpan özlem dolu, ta derinden kopup gelen vokaller...

Yellow Days, Garanti BBVA konserleri kapsamında 3-4 Kasım'da Salon İKSV sahnesinde.

BİLET AL

Başvuru için son günler

Her yıl Türkiye'den 4 sanatçıya 3 aylık dönemlerle Paris’te yaşama ve çalışma imkânı sunan Cité des Arts Türkiye Atölyesi için başvurular devam ediyor.

Farklı disiplinlerde çalışan tüm sanatçılara açık olan programa, 2024 Ocak-Mart, Nisan-Haziran, Temmuz-Eylül ve Ekim-Aralık dönemleri için son başvuru tarihi 2 Kasım.

ÖNCEKİ HABER

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

Yorum Yaz

Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Yorumunuz onaylandıktan sonra adınız ve yorumunuz görüntülenecektir. (*)