Kitap

Mühür Kitaplığı’ndan iki yeni kitap

Mühür Kitaplığı’ndan iki yeni kitap
12-09-2022 10:47
12-09-2022 10:54

Mühür Kitaplığı Yayınevi, iki yeni kitabını okurlarıyla buluşturuyor. Yayın Danışmanı Mustafa Fırat, içten ve samimi bir dille yazılan Ben Dünyadayken ve Salkım Saçak adlı öykü kitaplarının sevileceğini umduğunu belirtti.

Kelebek hastalığına dikkat çekmek için bir kelebeğin, Büşra Özay’ın kaleme aldığı Ben Dünyadayken, kendi hayatının içinden örülmüş günlük tadında bir kitap. Sayfaları çevirdikçe, yer yer duygu yoğunluğu yaşatıyor. Arka kapak yazısında kitabın, yazarın ailesine ve kısacık ömrünü acıyla yaşayan tüm kelebeklere ithaf edildiği belirtilmiş. Kapak tasarımı Aslı Kürklü’ye ait.

Diğer kitap Salkım Saçak, Samsun'da yaşayan kardiyolog Hüsnü Atmaca tarafından yazılmış. Kapak tasarımını Kenan Bıyıklı’nın yaptığı “Salkım Saçak”ın, son dönemin, dil açısından en güzel hikâye kitaplarından biri olduğu ifade edildi.   

Mühür Kitaplığı Yayınevi’nin açıklamasında, Ben Dünyadayken ve Salkım Saçak başlıklı kitaplar ile diğer kitapların, yayınevinin iletişim adresinden (0552 6994645 – [email protected]) ve “Başarı Dağıtım” üzerinden sipariş edilebileceği belirtildi.

Ahmet Zeki Yeşil
Gerçekedebiyat.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler