Müzik

Fazıl Say boşandı: 'El ele girdik'

Piyanist Fazıl Say ve eşi dansçı piyanist Ece Dağıstanlı 3 yıl evli kaldıktan sonra boşandıklarını açıkladılar. Bugün Beykoz Adliyesi'nde boşandıklarını açıklayan çift adliyeden el ele çıktı. Fazıl Say'ın oldukça üzgün olduğu görüldü.

Fazıl Say boşandı: 'El ele girdik'
30-11-2022 17:43
30-11-2022 18:04

Piyanist Fazıl Say, 25 Ocak 2019 tarihinde Ece Dağıstan ile Milano'da nikâh masasına oturmuştu.

Sanatçı çift, yaklaşık üç yıllık evliliklerini sessiz sedasız sonlandırdı.

İstanbul Beykoz Adliyesi'ne el ele giren iki sanatçı, dava sonrası da adliyeden el ele çıktı.

"Evlendikten sonra birlikte yaşamadıkları" açıklamasıyla geçtiğimiz yıl çok konuşulan ünlü piyanist, boşanma haberini sosyal medya hesabından mesaj ve fotoğrafla duyurdu.

Fazıl say mesajında, "Çok üzgünüm, eşim Ece ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile. Hatıralarımızı, anılarımızı, tüm güzel hikayelerimizi, seslerimizi, en iyi şekilde anacağım her zaman. Sevgi, aşk, emek, bağlılık ve şevkat dolu yedi yıllık bir sevgililik. Ben biliyorum. Dostlarım biliyor. Zor ve kötü bir dünyada, iki insan ezilebiliyor yüklerin altında, çare bulamıyor tedavi etmeye, 'bir ve iki birey arasında' bocalıyor. Bazen, dertlere yeniliyor, imkan olamıyor bir çıkışa, hem 'her şeye', hem de 'hiç bir şeye' yol alan ömürlerimizde." diye yazdı.

SEVGİYLE SAYGIYLA İÇTENLİKLE

Çıkışta oldukça üzgün olduğu görülen 52 yaşındaki piyanist, "İki insan da mutlu olsun, Ece mutlu olsun. Ece hep iyi olsun. Böyle daha iyi belki. Yeni bir 'büyük' sayfa açılıyor 'büyük dönem' başlıyor, şimdi, yalnız hayatımda, iyi bir güzergah çizerek, iyiye yol almak istediğim, kendi yaşamıma sahip çıkacağım, sağlığıma, müziğe ve her şeye. Dostlarımla, hepimiz üzgünüz bugün. Sevgiyle, saygıyla, içtenlikle" dedi.

EVLERİMİZİ BİRLEŞTİRMEDİK

Fazıl Say ile Ece Dağıstan, Mart 2021'de yaptıkları açıklamada evlendikten sonra hiç birlikte yaşamadıklarını söylemişti.

Dağıstanlı, “Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz” demişti.

Fazıl Say da “Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var” demişti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler