Dokuz yıllık zorunlu bir aranın ardından İbo Show yeniden ekranlara dönüyor.

Türkiye’nin en uzun soluklu talk şov programlarından biri olan İbo Show, yayınlandığı dönemlerde canlı yayında yaşanan kazalar, kavgalar, Tatlıses’in bazen seyirciyle, bazen ‘isimsiz’ muhataplarıyla takıştığı, ünlü şarkıcıların, popüler mankenlerin, dansözlerin boy gösterdiği, bol reytingli bir içeriğe sahipti.

Yeni dönemde ‘felçli’ haliyle İbrahim Tatlıses’in nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.

YENİ İBO SHOW HANGİ KANALDA, NASIL YAYINLANACAK?

İbrahim Tatlıses’in 14 Mart 2011’de İstanbul’da uğradığı silahlı saldırı sonrası ekranlara veda eden İbo Show, Tatlıses’in kendini iyi hissetmesi ve ‘gelip otursan bile yeter’ denmesiyle ekranlarda yerini alacak.

Star TV’de yayınlanacağı açıklanan programın formatı da eskisi gibi, birkaç konuklu, bol sohbetli, güldürmeli, şarkılı, türkülü, kebaplı ve elbette lahmacunlu olacak.

'SESİMDE FELÇ YOK' DEMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda bir açılışta kameralar karşısına geçen İbrahim Tatlıses, “Bu müjdeyi de verebilirim. ‘İbo Show’ yakında başlayabilir. Millet çok istiyor, ‘otursan yeter’ diyorlar. Ben de buna inandım. Oturmayacağım, şarkı da söyleyeceğim. Çünkü felç sadece elime-ayağıma geldi, sesimde felç yok” diyerek yeniden ekranlara döneceğinin işaretini vermişti. Star TV’de yayınlanan programın ilk fragmanında ise İbrahim Tatlıses, “Çok özledim be” diyor.

ÖNCEKİ HABER

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

Yorum Yaz

Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Yorumunuz onaylandıktan sonra adınız ve yorumunuz görüntülenecektir. (*)