Son DakikaTrendyol Süper Lig'in 13. haftasında Vavacars Fatih Karagümrük deplasmanda Fenerbahçe'ye 2-1'lik skorla mağlup oldu. Mücadelenin ardından konuk takımın başkanı Süleyman Hurma ve Erman Toroğlu Karagümrük'ün net penaltısının verilmediğini öne sürdüler.

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, VavaCars Fatih Karagümrüklü oyuncuların penaltı beklediği pozisyonu yorumladı. Toroğlu, "Top ayağın yanından geçiyor. Kol çok net açık. Hakemin görme şansı zor ama Hüseyin Göçek'in göz doktoruna gitmesi lazım. O topa öyle yatılmaz. O topa kol saklanarak yatılır. Pozisyon penaltı oğlu penaltı. Arda Kardeşler o kolu göremeyebilir de Hüseyin Göçek o kolu nereye soktu?" dedi.

Ünlü müzisyenimiz ve fanatik Fenerbahçeli olarak bilinen Fazıl Say, Süper Lig'in 13. haftasında Vavacars Fatih Karagümrük'ün Fenerbahçe karşısında net penaltısının verilmediğini sosyal medya hesabı X'ten yazdı.

@Fenerbahceyi Maçı “adil” bir bakışla seyreden taraftar, rakibin çok net penaltısının verilmediğini biliyor. Bundan rahatsızlık duyuyor. @Trabzonspor maçında da tartışmalı kararalar böyleydi. Ben rahatsızlık duydum vicdanen Ayrıca Çok pozisyon harcanıyor Ali Koç.

ÖNCEKİ HABER

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

Yorum Yaz

Kişisel bilgileriniz paylaşılmayacaktır. Yorumunuz onaylandıktan sonra adınız ve yorumunuz görüntülenecektir. (*)