Kitap

Yasemin Tosun’un yeni kitabı

Yasemin Tosun’un,  Dünyanın İçindeki ‘Sen’ Değil ‘Sen’in İçindeki Dünya adlı kitabı okuruyla buluşuyor.

Yasemin Tosun’un yeni kitabı
19-09-2022 10:44
19-09-2022 10:51

Samimi anlatımı ve mizahî yaklaşımıyla hayatı zorluklardan arındırmanın insanın kendi elinde olduğunu vurgulayan kitabı, YD Yayınevi basıma hazırladı. Kitabın kapak tasarımı ise Yusuf Anar’a ait.

Kitabının heyecanını taşıyan Yasemin Tosun, “Kısaca ben, hayat gaileme devam etmeye çalışacak olan bir öğrenciyim aslında. Öğrenecekleri, son nefesine kadar hiç bitmeyecek olan...” dedi.

Dünyanın İçindeki ‘Sen’ Değil ‘Sen’in İçindeki Dünya, hayatın tüm telaşlarına ara verip kendine doğru bir keşif yolculuğu anlatıyor. Okurla sohbet ediyor, âdeta bir tanışıklık ve kalp bağı kuruyor; kendine ve özüne çekecek ipuçları veriyor. Arka kapak yazısı ise özetle şöyle: “Önce can sonra canan... Yani önce sen...Sen kendine yetebilir, kendinle baş başa kalabilir olmalısın. Kendini sevmelisin; bazen kendinle tartışmalı bazen belki bir süre konuşmamalı ama senin yolun, sonunda yine kendine çıkmalı.”

Yasemin Tosun’un, Dünyanın İçindeki ‘Sen’ Değil ‘Sen’in İçindeki Dünya başlıklı kitabını, Online kitap satış sitelerinden temin etmek mümkün.

YASEMİN TOSUN KİMDİR?

1995 İstanbul doğumlu. Maltepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun. Halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü, ikinci sınıf öğrencisi. Kendini, öğrenme tutkusu hiç bitmeyecek bir öğrenci olarak tanımlamakta ve “öz”ün kıymetini bilip her şeyin özünü aradığını vurgulamaktadır.

Ahmet Zeki Yeşil
Gerçekedebiyat.com

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler